Części zamienne

Szeroki wybór wszystkich marek


 

Po polskich drogach jeździe ponad 28 milionów samochodów. Co miesiąc polscy kierowcy rejestrują kilkadziesiąt aut i są to najczęściej samochody mające już kilka czy kilkanaście lat.


 

Wszystkie te informacje pokazują, że wybieramy używane samochody w przystępnej cenie godząc się jednocześnie z tym, że nowo zakupione auto będzie, być może w najbliższym czasie, wymagać napraw. Jakie wówczas części zamienne wybrać? Czym się kierować szukając dostawcy?


 

Serwis samochodowy AUTO-JAR od ponad 10 lat oferuje klientom szeroki wybór części zamiennych wszystkich marek. Nasz doświadczony mechanik pomoże w wybraniu dobrych jakościowo i wytrzymałych w eksploatacji części zamiennych.


 

Każdy kierowca prędzej czy później ma dylemat, jakie części wybrać i gdzie je kupić. Czy skorzystać z oryginalnych części czy kupić tańsze odpowiedniki? Rozumiemy to, dlatego chcemy pomóc w dokonaniu wyboru. Doradzimy, jakie części zamienne wybrać, a w naszym serwisie samochodowym, bo uprzedniej diagnostyce komputerowej, przeprowadzimy naprawę samochodu.


 

W sprzedaży posiadamy części zamienne do samochodów osobowych i dostawczych m.in.:

– tarcze i klocki hamulcowe,

– świece i cewki zapłonowe, świece żarowe,

– filtry oleju i powietrza,

– pasek i zestaw rozrządu,

– amortyzatory i zawieszenia,

– łożyska,

– uszczelki i pierścienie uszczelniające,

– części karoserii i światła,

– drążki kierownicze,

– akumulatory,

– wycieraczki VISEE

– przewody i zaciski hamulcowe.


 

Zostawiając samochód w serwisie AUTO-JAR możesz być spokojny. Podczas naprawy dobierzemy do niego najlepsze części zamienne.


 

Zadzwoń: +48 694 74 84 14 bądź odwiedź nas na miejscu: ul. Rajec Poduchowny 172 A (koło Radomia).

Created by: ITDOT