Regeneracja DPF

Szukasz sprawdzonego serwisu, który zajmuje się czyszczeniem filtrów cząstek stałych? Dobrze trafiłeś! Pomagamy kierowcom odzyskać komfort jazdy dzięki bezpiecznej regeneracji filtrów DPF/FAP/GPF i katalizatorów SCR/DOC/KAT.

 

Zapchany filtr cząstek stałych prędzej czy później okaże się zmorą właściciela samochodu z silnikiem Diesla. Filtr ten, montowany obowiązkowo od 2008 roku, w każdym aucie tego typu, zapycha się popiołami.


 

Chcąc poradzić sobie z tym problemem, właściciel auta, decydował się na montaż nowego drogiego filtra, bądź często na nielegalne usunięcie zapchanego filtra cząstek stałych.


 

Na szczęście te metody odchodzą do lamusa, dzięki mechanicznemu czyszczeniu filtrów metodą hydrodynamiczną. Proces regeneracji filtrów w samochodach osobowych i dostawczych w ten bezpieczny sposób trwa niespełna godzinę, a co najważniejsze filtry po takim czyszczeniu są niemal jak nowe i dają komfort jazdy. Zregenerowanie w ten sposób filtra jest dużo tańsze niż zakup nowego bądź mandat za całkowite usunięcie filtra. Czyszczenie znacznie poprawia jakość pracy silnika i zapobiega wydalaniu szkodliwych spalin.


 

Metodą hydrodynamiczną regenerujemy również filtry cząstek stałych GPF, które od 2018 roku montowane są obowiązkowo w samochodach z silnikiem benzynowym.


 

Gdzie mogę zregenerować filtr DPF/FAP/GPF i katalizator?


 

Dojazd do naszego serwisu AUTO-JAR jest szybki i wygodny dla mieszkańców z Radomia, Jedlni-Letnisko, Pionek i Garbatki-Letnisko. Na czyszczenie filtra cząstek stałych przyjeżdżają do nas również kierowcy z Kozienic, Puław, Skaryszewa, Iłży, Białobrzeg, Zwolenia, Przytyku a nawet Lublina. Nie trudno im się dziwić. Maszynowa regeneracja filtra DPF/FAP/GPF za pomocą wody jest skuteczna i tania, a nasz serwis cieszy się najlepszą reputacją.

 

Created by: ITDOT