Wycieraczki Visee

Smugi na szybach, niewystarczająca widoczność, pióra, które zamiast płynnie chodzić, nieprzyjemnie trą o szybę? Najwyższa pora zmienić wycieraczki na nowe!


 

W serwisie AUTO-JAR (mieszczącym się koła Radomia) podczas przeglądu okresowego możesz również dobrać do swojego samochodu wycieraczki marki VISEE®.

To polski producent wycieraczek do samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów, posiadający zróżnicowaną ofertę i często nagradzany przez konsumentów. Produkt ten cechuje nie tylko trwałość, ale i ciekawy wzór.


 

Zastanawiasz się, jak prawidłowo dobrać wycieraczki do szyb samochodowych? Chętnie pomożemy w wyborze. W naszym serwisie przy stanowisku z wycieraczkami możesz również sam za pomocą tabletu dobrać odpowiednią wycieraczkę. Weź pod uwagę m.in. długość pióra i rodzaj zaczepu.


 

W sprzedaży posiadamy:

– wycieraczki do samochodów osobowych na przednie szyby (AQUATEC, ECONO) o dużej uniwersalności, zapewniające łatwość montażu oraz dobre jakościowo pióra,

– uniwersalne wycieraczki na tylnie szyby samochodu (VARIOCLIP RV-VC, BACK SIDE),

– wycieraczki do samochodów dostawczych HEAVY DUTY. Wykonane są z wysokogatunkowej stali z odporną powłoką antykorozyjną i z piórem wulkanizowanym z mieszkanki gumowej o najlepszych właściwościach.

– wycieraczki HEAVY DUTY BUS z przeznaczeniem dla autobusów.


 

Choć wycieraczki to prosty element, to jednak i one mają wpływ na bezpieczeństwo zwłaszcza podczas deszczowej pogody lub zamieci śnieżnej. Firma VISEE® zwraca dużą uwagę na rozwiązania wpływającej na jakość wycieraczek samochodowych. Istotne jest dobre przyleganie piór wycieraczek do szyby samochodowej, tak żeby pracujące wycieraczki nie pozostawiały smug; długość pracy wycieraczek oraz łatwość montażu. Nie bez znaczenia jest obudowa – warunki atmosferyczne są zróżnicowane, materiał z którego są wykonane powinien zapewniać trwałość.


 

Wycieraczki marki VISEE® możesz dobrać w serwisie samochodowym AUTO-JAR:

ul. Rajec Poduchowny 172 A (koło Radomia, na drodze do Pionek i Kozienic), w godzinach 8-16.

Do dyspozycji kierowców oddajemy również bezdotykową myjnie samochodową oraz odkurzacz i kompresor.

Created by: ITDOT