Serwis Door To Door

Naprawione auto bez wychodzenia z domu


 

Wyobraź sobie, że wracasz zmęczony po pracy do domu. Niestety, dziś musiałeś jechać do niej autobusem. Niespodziewanie auto odmówiło posłuszeństwa i nie chciało ruszyć z miejsca. Czy masz jeszcze siły i czas, by zajmować się niesprawnym samochodem?


 

A teraz, wyobraź sobie, że mając taki problem, dzwonisz na numer +48 694 74 84 14 i umawiasz się z serwisem samochodowym AUTO-JAR na naprawę auta w usłudze door to door. Nasz pracownik jedzie pod wskazany adres i odbiera samochód. Po usunięciu usterki, auto odwozimy do Ciebie. Tak działa właśnie usługa serwisowa door to door. I uwaga, może skorzystać z niej każdy.


 

Czy musimy jeszcze dodawać, że to wygodna usługa, oszczędzająca Twój czas, ale również Twojej rodziny i znajomych. Jako kierowca, pewnie nie raz usłyszałeś prośbę kolegi, który chciał, byś odebrał go spod serwisu, bo zostawił auto do naprawy.


 

Nie kłopocz przyjaciół. Nasz serwisant odbierze od Ciebie samochód. Jeżeli auto jest na chodzie, to już podczas jazdy, będzie w stanie wyłapać usterki, którymi trzeba się zająć. Oddając samochód pod opiekę naszego serwisu AUTO-JAR możesz mieć pewność, że dokonamy kompleksowego przeglądu, wymienimy jedynie wadliwe części, a podczas naprawy będziemy używać tylko sprawdzonych i polecanych części zamiennych.

Możesz być spokojny, zająć się swoimi obowiązkami, pracą, spędzić czas z rodziną, a my w tym czasie naprawimy Twój samochód.


 

Czy chcesz skorzystać z usługi door to door? A może masz pytania?

Zadzwoń. Porozmawiajmy +48 694 74 84 14.

Created by: ITDOT